spesiyal çikolata

ZAMANA YOLCULUK

28 SENEDİR DEĞİŞMEYEN LEZZET

1991 yılından beri hijyen koşullarda üretim yaparak ürün kalitesinden ödün vermeyen Gusto Confiserie, kaliteye önem veren çikolata severlerin vazgeçilmez ağız tadı olmaya devam etmektedir.

Gusto Confiserie, bugün üretimini gerçekleştirdiği spesiyal çikolata, badem ezmesi, badem kurabiyesi ve truff çeşitlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle en seçkin el yapımı çikolata üreticilerinden biridir.

MİSYON
Gerek üretim ortamı, gerekse kadrosundaki personelin hijyen ve temizliğinin ilk sırada geldiği Gusto Confiserie, çevreye duyarlı bir tutumla üretimini gerçekleştirmektedir.
Kalite hususundaki üst düzey hassasiyetini, kullandığı 1. sınıf hammadde ve malzemelerle de ispatlamaktadır.

Üretim sahasında, sektördeki gelişme ve yenilikler yakından takip edilmekte ve mümkün olan en kısa sürede uygulamaya geçilmektedir.
Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve özen gösteren Gusto Confiserie, sık sık müşteri memnuniyetini anket düzenleyerek kendini yenilemektedir.

VİZYON
Sürekli gelişen, deneyimli ve profesyonel bir altyapıya sahip bir firma olarak, hem yurtiçi hem de yurtdışı çikolata sektöründe yüksek kalitede ürün ve hizmet sunabilmektedir.

el yapımı spesiyal çikolata el yapımı spesiyal çikolata

İLETİŞİM

TEL: 0232 463 26 66 / info@gustocikolata.com
1382 Sokak No: 30/A ALSANCAK - İZMİR
ÇALIŞMA SAATLERİ : 08:30 - 19:30
PAZAR : KAPALI

Her Hakkı Saklıdır - Gusto Çikolata 2019

tumay creative web tasarım izmir